Adana Web Tasarım » Güvenlik 15 yıllık deneyime sahip Etkin Patent üye ve müvekkillerinin online hizmet satın almayı güvenli hale getirecek önemleri bulabilirsiniz.
Adana Web Tasarım » Güvenlik
Adana Web Tasarım
Adana Web Tasarım Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Kirazlı, Ceyhan Yolu 25. Km., Cihadiye 21500 Sarıçam Adana

Güvenlik Politikası

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları alanında 10 yıllık deneyime sahip etkinpatent.com üye ve müvekkillerinin online hizmet satın almayı güvenli bir hale getirmek için çeşitli güvenlik önlemleri uygulamaktadır.

Sistemimizdeki 128 bit SSL sayesinde kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Sipariş işlemlerinin bütün aşamasında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. SSL güvenlik protokolü sayesinde müşterilerimizin Web Sitemize verdiğin kredi kartı bilgileri şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere Etkin Patent Tic.Ltd.Şti.personeli dahi ulaşabilmesi mümkün değildir.

etkinpatent.com hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır. Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.