Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Tasarım

Web Tasarım

Yaptığımız İşler

Blog

AlanyaPort Logo Tasarımı » Adana Web Tasarım AlanyaPort Logo Tasarımı projesini, logo ve kurumsal kimlik örneklerini, logo renklerini buradan inceleyebilirsiniz.
AlanyaPort Logo Tasarımı

AlanyaPort Logo Tasarımı

Alanyaport Restaurant, Alanya limanında bulunan nezih bir mekandır. Marka ismi oluşturma aşamalarında "alanya" ibaresine ilave ekle yeni bir marka yaratma çalışmalarına  iştiraki olduğumuz Etkin Patent katkı sunmakla birlikte logosu tarafımızca tasarlanmıştır.


Alanyaport Restaurant logosu limanda işletilecek olması nedeniyle hem tekneleri hem de deniz dalgalarını tarif eden, birbirleriyle uyumlu ve ahenk içinde mavi ve tonlarından oluşmuş dalga şekilleri tercih edilmiştir. Dahası logo akılda kalıcı ve sade olmasına özen gösterilmiştir.


AlanyaPort Retaurant Marka ve logo tasarım tescil başvuurları da yapılarak koruma altına alınmıştır. Marka sahibi müvekkilimizin diğer markalarının da marka tescil başvurularını ve Danışmanlık hizmetlerini yine iştiraki olduğumuz Etkin Patent tarafından verilmiştir.


Sizlerde özgün, ayırt edici, akılda kalıcı, markayla özdeşleşen ve markalaşmanıza katkı sunacak logo tasarım ve kurumsal kimlik tasarımlarınız için izmir Web Tasarım müşteri temsilcilerine başvuru yapabilirsiniz.


Gelecek öngörüsüyle yaratıcı fikirlerle  tasarlanmış, ayırt edici, markaya değer katan, akılda kalıcı, ürün,  hizmet ve şirketinizi tanımlayan, güçlü marka algısı yaratan, yeni marka isimleri, logo ve kurumsal kimlik tasarlayan marka danışmanları ve yetenekli grafik tasarımcılar arıyorsanız bize ulaşın.


Adana Web Tasarım | Neler Yapıyoruz

Marka ile özdeşleşen, akılda kalıcı ve ayırt edici Modern Logo Tasarımı
Marka kişiliğine uygun Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Web Tasarım ve Kodlama
Kurumsal Web Tasarım SEO Danışmanlığı
Yeni Marka İsmi Oluşturma
- Paket Proje Hazırlama
Marka Tescil Başvuru ve Danışmanlık Hizmetleri
Tasarım Tescil Başvuru Danışmanlık Hizmetleri
- Patent/Faydalı Model Başvuru ve Danışmanlık Hizmetleri
- Com, Net, com tr Alan Adı Tahsis ve Tescil İşlemleri
Hosting (Site barındırma) Hizmetleri

Diğer Web Tasarım, Logo ve Kurumsal Kimlik Referanslarımıza BURADAN  ulaşabilirsiniz.
Marka ve logo tescil işlemleri oldukça yararlı bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz.