Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Tasarım

Web Tasarım

Yaptığımız İşler

Blog

Ücretsiz kurslar » Adana Web Tasarım ADANA Büyükşehir Belediyesi'nin üç merkezde açtığı kişisel gelişim, meslek edindirme ve hobi kursları kadınlar ve gençlerden yoğun ilgi görüyor.
Ücretsiz kurslar

Ücretsiz kurslar

Ana Kategori : Blog, Kategori : Adana Haberleri
Adana Haberleri Ücretsiz kurslar ADANA Büyükşehir Belediyesi'nin üç merkezde açtığı kişisel gelişim, meslek edindirme ve hobi kursları kadınlar ve gençlerden yoğun ilgi görüyor.
Adana Web Tasarım +90 212 212 35 17


ADANA Büyükşehir Belediyesi'nin üç merkezde açtığı kişisel gelişim, meslek edindirme ve hobi kursları kadınlar ve gençlerden yoğun ilgi görüyor.


Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanlığı tarafından Beyazevler, Yurt ve Belediyeevleri mahallelerindeki gençlik ve kültür merkezleri ile okuma salonlarında minyatür, resim, diksiyon, satranç, keman, web tasarım, bilgisayarlı muhasabe, okuma-yazma, ahşap boyama, Corel Draw X6, Ebru, bilgisayar kullanımı ve piyano kursları açıldı.

Beyazevler Mahallesi'ndeki Yalçın Parkı Okuma Salonu'nda minyatür ve ebru sanatı, Belediye Evleri Mahallesi'ndeki Cumhuriyet Parkı Okuma Salonu'nda ise ahşap boyama, resim ve satranç eğitimi veriliyor. Belediyeevleri Mahallesi Türkmenbaşı Bulvarı üzerindeki Atatürk Gençlik ve Kültür Merkezi'nde de bilgisayarlı muhasebe, Corel Draw X6, bilgisayar kullanımı, web tasarımı, okuma-yazma, diksiyon, resim, keman ve piyano kursları düzenleniyor.

YENİ KAYITLAR DEVAM EDİYOR

Kurslara yeni kayıt başvuruları için Beyazevler Yalçın Parkı Okuma Salonu için 0322-2261180, Belediye Evleri Cumhuriyet Parkı Okuma Salonu için 0322-2484445, Belediyeevleri Atatürk Gençlik ve Kültür Merkezi için 0322-2484445 numaralı telefonlardan bilgi alınabileceği açıklandı. Eğitimlerin 3'er aylık dönemlerle yıl boyu devam edeceği belirtildi.


/kaynak:Hürriyet